اطلاعیه ها

تمدید مهلت پرداخت هزینه
با سلام.مهلت پرداخت هزینه ها تا پایان روز 7 بهمن تمدید شد.
راهنمای پرداخت هزینه
اگر مقاله ای دارای دو نویسنده یا بیشتر باشد حداقل لازم است یک نویسنده ثبت نام نموده و هزینه را از منوی پرداخت هزینه واریز نماید.
در صورتی که نویسنده مسئول ثبت نام کرده باشد تمام مدارک فقط برای ایشان صادر خواهد شد و در صورتی که نویسنده دوم یا سوم و … مایل به دریافت تمام مدارک(گواهی پذیرش مقاله، تقدیرنامه ازمدیرکل آموزش و پرورش و تقدیرنامه از رئیس دانشگاه فنی حرفه ای، کتابچه یا سی دی مجموعه مقالات) باشند، لازم است که نویسنده دوم و سوم و … هم ثبت نام نمایند.
اگر نویسنده دوم و سوم و … فقط مایل به دریافت گواهی پذیرش مقاله باشد نیازی به ثبت نام نیست و کافی است به ازای هر گواهی پذیرش مقاله مبلغ 50 هزار تومان از منوی “تسویه حساب” واریز نمایند و مدارک به همراه آدرس پستی نویسنده اول ارسال خواهد شد (برای این کار کافی است اسم و مشخصات را در فرم مربوطه تکمیل و در کادر مبلغ باقیمانده مبلغ 50000 وارد نمایید.)
اگر فردی در دو یا سه مقاله نویسنده دوم یا سوم است کافی است هزینه ثبت نام برای یک مقاله را پرداخت نموده و برای گواهی مقاله دوم و سوم در منوی "تسویه حساب" به ازای هر مقاله 50 هزار تومان واریز نماید. 
تمدید مهلت ارسال مقاله
با سلام. به اطلاع میرساند که بنا به درخواستشما عزیزان، مهلت ارسال مقاله تا پایان دی ماه 1401 تمدید شد. از علاقمندان و پژوهشگران عزیز درخواست میگردد تا پایان مهلت مقرر مقالات و کارگاه های خود را ارسال نمایند. 
در ضمن عزیزانی که مایل به شرکت بدون مقاله هستند هم میتوانند تا 15 بهمن در سایت ثبت نام و هزینه ها را پرداخت نمایند. 
مهلت پرداخت شرکت کنندگان عزیز با ارائه مقاله تا 5 بهمن ماه خواهد بود. 
فرمت تهیه پوستر
پژوهشگران عزیزی که مقاله آنها بصورت پوستر پذیرفته شده می توانند از فرمت پوستر برای آماده کردن پوستر خود استفاده نمایند. این فایل را می توانید از منوی فرمت مقاله و کارگاه تهیه و یا روی لینک زیر کلیک نموده و دانلود نمایید.
لینک دانلود فرمت پوستر
ارزش افزوده بر مبلغ ثبت نامی
پژوهشگران عزیزی که هزینه کنفرانس را پرداخت نموده اند مشاهده نموده اند که مبلغ جزیی هم به هزینه ها اضافه می شود. این مبلغ بنابر مصوبات اخیر درج درگاه اینترنتی بصورت ارزش افزوده به مبلغ ثبت نامی اضافه میگردد. این مبلغ 2.5 درصد و برای مبالغ بالا حداکثر تا مبلغ 10 هزار تومان می باشد.
از این بابت از همه شما عزیزان عذرخواهی می کنیم.

دبیرخانه کنفرانس
دریافت ایمیل

این کنفرانس بیشتر مکاتبات خود را از طریق ایمیل ارائه میدهد بنابراین حتما دریافت ایمیل از طرف کنفرانس به منزله تایید ثبت نام آنها می باشد.

متاسفانه بعضی از دوستان ایمیلی را که در فرم ثبت نام ثبت نموده اند فعال نیست و با ارسال ایمیل از طرف کنفرانس برگشت خورده است. لذا از دوستانی که ثبت نام نموده اند تقاضا داریم در صورتی که ایمیل از طرف کنفرانس دریافت ننموده اند به ایمیل کنفرانس پیامی ارسال نمایند تا روند پذیرش بهتر انجام پذیرد.

با سپاس از شما
دبیرخانه کنفرانس